شرایط و قوانین

ورود کاربران به این وب سایت هنگام استفاده از خدمات ارائه شده به معنی آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین است. توجه داشته باشید که هرگونه ثبت سفارش به معنای پذیرفتن کلیه قوانین از سوی کاربر گرامی است.

قوانین عمومی

توجه کنید تمام اصول و قوانین مطابق جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون مایت از حقوق مصرف کننده، تدوین شده است. و کاربر موظف به رعایت قوانین مربوط است. هر آگهی که به درخواست شما کاربران گذاشته می شود باید نشان دهنده ی نوعی از خدمات باشد این وب سایت به اطلاعات خصوصی کاربرانی که از هر خدمات سایت استفاده می کنند احترام گذاشته و از آن حفاظت می کند. حفاظت از حریم شخصی کاربران برای ما به عنوان یک اصل اجتماعی مهم محسوب می شود.

شرایط ثبت آگهی

زمان شروع همکاری از زمانی است که شما یک حساب کاربری در وب سایت ما داشته باشید. انتشار آگهی در سایت ما با اطلاعات صحیح از جانب شماست. و اشتباه در ثبت اطلاعات بر عهده ی شماست. مسئولیت استفاده از هرگونه عکس ، مشخصات تماس و... بر عهدع ی فرستنده است.وب سایت ما در قبال فعالیت های افراد هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد. در نتیجه ما هیچ دخالتی در قانونی بودن یا نبودن خدمات شما نداریم

شرایط تمدید

تمدید آگهی باید قبل از اتمام آگهی انجام شود. در صورت عدم تمدید شماره آگهی حذف شده و 7 روز دیگر بدون شماره خواهد بود سپس در صورت داشتن متقاضی شاره متقاضی جایگزین میگردد.

شرایط بازگشت وجه

  این بخش مختص آگهی هایی می باشد که به صورت ویژه در سایت ثبت شده باشد. 1-صرف ثبت آگهی در سایت به منزله پذیرش قوانین آگهی می باشد و وجه به هیچ عنوان جز آگهی های ویژه که در بندهای بعدی به آن اشاره خواهد شد عودت نخواهد شد.

2-آگهی ویژه در دوره ی 3ماه پس از گذشت 45 روز در صورتی که در یکی از عنوان های درج شده در آگهی در صفحه اول گوگل بالا نیاید کل وجه عودت میگردد.

3- در صورتی که بیشتر از دو عنوان در صفحه اول گوگل آماده باید و به کاربر توسط واتس آپ یا تلفن اطلاع داده شده باشد ، مبلغ عودت داده نخواهد شد.

4-در صورت تغییرب هرگونه مطلبی شماره تماس ،عنوان ها و... پس از انتشار توسط کاربر و عدم نتیجه مبلغی عودت نخواهد شد