چرا نوین هاما؟

وب سایت نوین هاما حاصل 12 سال تجربه ی تیم طراحی سایت و سئو،سئوهاما می باشد.ما پس از بررسی کامل بازار و نیاز صاحبان کسب و کار، به این نتیجه رسیده ایم برای بسیاری از صاحبان کسب و کار،هزینه های طراحی ،سئو و پشتیبانی بسیار بالا می باشد.

به همین دلیل وب سایت نوین هاما را طراحی کردیم . سایت نوین هاما جدا از ساختار سایت های آگهی محور مانند:دیوار،شیپور و... که تمرکز برروی سرچ داخلی سایت دارند،تمرکز اصلی خود را بر روی سرچ گوگل قرار داده است.به این صورت که با هزینه ی بسیار پایین می توان به صفحه ی اول گوگل آمد و فروشی را که مد نظر تمامی صاحبان کسب و کار ها است را ایجاد کرد.

مزایای وب سایت نوین هاما:

1-تولید محتوای اختصاصی:برای هر آگهی که در وب سایت نوین هاما منتشر می شود،یک محتوای اختصاصی با رعایت اصول نگارشی زبان فارسی و اصول سئو تولید می شود.

2- امکان درج موقعیت مکانی : در آگهی های نوین هاما می توانید موقعیت دقیق مکانی خود را قرار دهید. تا کاربران به راحتی بتوانند آدرس شما را پیدا کنند.

3- امکان درج شماره های تماس

4- امکان درج آدرس شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام ، تلگرام ، واتس آپ

5- مهم ترین مزیت سایت نوین هاما سئو مناطق می باشد . برای مثال اگر شما سایت سانترال داشته باشید ، هیچ گاه نمی توانید در وب سایت خود مقاله ی با عنوان تلفن سانترال در مطهری را منتشر کنید، تا امکان سئو شدن بر روی این عبارت وجود داشته باشد. ولی در نوین هاما به راحتی می توانید در کمتر از یک هفته با این عبارت به صفحه ی اول گوگل بیاید و برای خود افزایش فروش ایجاد کنید.

6- آنالیز آگهی ها به صورت دوره ای ، کلمات بالا اومده در گوگل بررسی می شود تا مشتری بیشترین بازخورد را از آگهی خود داشته باشد.